Yıldırım Ofset Ambalaj - Fason Baskı - Karton Stand - Oto Paspas Kağıdı
  • EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
+90 (232) 449 75 08
Hafta içi: 09:00 - 18:30

Tıbbi Maske Kutusu

Firmamız tıbbi malzeme üretiricilerine ve laboratuvar firmalarına hizmet vermektedir. Test kartonları, tıbbi maske kutuları, hasta dosyaları, ilaç kutuları, test kiti kutuları, anti bakteriyel ürün kutuları, dezenfektan kutuları ve hijyenik ürün kutuları üretimi yapmaktadır.

Tıbbi Maske Kutusu

2020 yılına girmeden önce gündeme gelen corona virüs diğer adı covid-19 ile birlikte tıbbi maske satışlarında olağan dışı bir satış başlayarak sektörde bazı tıkanıklığa sebep oldu. Bizler de Yıldırım Ofset olarak tıbbi maske kutusu üretimi için gerekli hazırlık aşamalarını tamamlayarak tüm dünyada yaşanan tıbbi maske ve kutu üretimi eksikliğinin giderilmesine tüm deneyimli personelimiz ile hizmet vermeye hazır bulunmaktayız. Tıbbı maske üreticilerinin en hızlı şekilde ambalajlanması ve kutu işleri için en düşük maliyetler ile üretim yaparak çözüm üretmekteyiz. Bir çok farklı kalitede tıbbi maske kutusunu imal ederek alternatifler oluşturuyor ve tüm firmaların hizmet alabilmesine olanak sağlıyoruz.

Tıbbi Maske Kutusu Üretimi Hakkında

Tıbbi maske kutusu ofset matbaa şartlarında birden fazla kağıt türüyle üretilmekte ve firmaların talebine göre şekillendirilmektedir. Tıbbi maske üreticileri talebine göre kutu ebatlaması ve tasarım çalışmaları yaptıktan sonra 4 renkli baskı makinalarımızdan baskı işlemini tamamlandıktan sonra tasarlanmış kutu bıçakları ile kesimleri yapılıp ambalaj haline gelmesi sağlanıyor. Son olarak tıbbi maske kutusunun yapıştırma işlemi hızlı yapıştırma makineleri aracılığı ile yapıştırılarak maskelerin paketlenmesi için kutular hazır hale getirilmektedir.

İzmir'de Tıbbi Maske Kutusu Siparişi Nasıl Verebilirim ?

Web sitemizde tıbbi maske kutuları için oluşturulmuş özel sayfalardan bizim ile iletişime geçerek siparişlerinizi vermeden önce ihtiyacınıza yönelik çözüm önerilerimizi dinleyebilirsiniz. Daha sonrasında bu ortamı manipüle eden bir çok firmanın aksine en uygun fiyatlar ile tıbbi maske kutusu tekliflerinizi alabilir ve mümkün olan en kısa sürede ambalajların tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Diğer adıyla cerrahi maske kutusu olan ürünümüze göz atarak bir çok çeşitimiz için bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ürünlerimiz

Tıbbi Maske Kutusu

Tıbbi maske kutusu üretimi tüm Türkiye ve İzmir'de en ekonomik fiyatlar ile Yıldır

 Tıbbi Maske Kutusu

Cerrahi Maske Kutusu

Cerrahi maske kutusu imalatı yapan firmamız deneyimli personeli ve profesyonel baskı ma

 Cerrahi Maske Kutusu

Karton Stand

Karton stand konusunda kendisini ispat etmiş firmamız Yıldırım Ofset her geçen gün

 Karton Stand

Kağıt Oto Paspas

Oto Paspas Kağıdı siparişlerinizi 125-130gr. imitasyon kağıda ofset baskı yapılara

 Kağıt Oto Paspas
Copyright © 2017 - Yildirimofset.com.tr
Web Tasarım