Yıldırım Ofset Ambalaj - Fason Baskı - Karton Stand - Oto Paspas Kağıdı
  • EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
+90 (232) 449 75 08
Hafta içi: 09:00 - 18:30

Cerrahi Maske Kutusu

Cerrahi maskelerin ambalajlanması için kullanılan bu kutular firmamız bünyesinde en hızlı şekilde üretilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Cerrahi maske kutusu imalatı yapan firmamız deneyimli personeli ve profesyonel baskı makineleri ile en kaliteli düzeyde cerrahi maske kutusu üretimi yapmaktadır. Siz de bizler ile iletişim sayfamızdan veya teklif iste butonundan iletişim kurarak üretmiş olduğunuz cerrahi maskeler için kutu öneri ve fiyatlandırması elde edebilirsiniz.

Cerrahi Maske Kutusu

Cerrahi maske kutusu üretimi için gerekli hazırlıkları yapmış olan firmamız personel eğitimini de bu yönde hazır hale getirmiştir. Cerrahi maske bir diğer adıyla tıbbi maske günümüzde yaygınlaşan etkili corona diğer adıyla covid-19 virüsünün dağılımı ile yaygınlaşmış ve kullanım sıklığı %10000 kadar artmıştır. Oluşan bu durumdan kaynaklı yetersiz kalan ve bireyleri sıkıntıya sokan cerrahi maske kıtlığına firmamız olarak çözüm üretebilmek adına maske kutusu üreterek fayda sağlamayı amaçlamış bulunuyor.

Cerrahi Maske Kutusu İmalatı Nasıl Yapılır?

Yıldırım ofset cerrahi maske kutusu imalatı yapan deneyimli firmalar arasında yerini almaktan ve çözüm önerileri ile sıkıntılı bu sürece etkili yardımlarda bulunmayı planlamaktadır. Bir çok suistimallerin aksine minimum kar amacı ile cerrahi maske üretimi yapmayı kendisine ilke edinmiştir. Siz de tıbbi maske yani cerrahi maske üreticisi iseniz bizimle iletişim kurarak çözüm ortağı olabilir ve mağdurların bu sıkıntılı döneminde sorunlarını çözmeye destek olabilirsiniz. Tıbbi maske kutusu ürünümüze de göz atarak çeşitliliklerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ürünlerimiz

Tıbbi Maske Kutusu

Tıbbi maske kutusu üretimi tüm Türkiye ve İzmir'de en ekonomik fiyatlar ile Yıldır

 Tıbbi Maske Kutusu

Cerrahi Maske Kutusu

Cerrahi maske kutusu imalatı yapan firmamız deneyimli personeli ve profesyonel baskı ma

 Cerrahi Maske Kutusu

Karton Stand

Karton stand konusunda kendisini ispat etmiş firmamız Yıldırım Ofset her geçen gün

 Karton Stand

Kağıt Oto Paspas

Oto Paspas Kağıdı siparişlerinizi 125-130gr. imitasyon kağıda ofset baskı yapılara

 Kağıt Oto Paspas
Copyright © 2017 - Yildirimofset.com.tr
Web Tasarım