Yıldırım Ofset Ambalaj - Fason Baskı - Karton Stand - Oto Paspas Kağıdı
+90 (232) 449 75 08
Hafta içi: 09:00 - 18:30

Karton Stand

 Karton stand konusunda kendisini ispat etmiş firmamız Yıldırım Ofset her geçen gün kalite anlayışı ile birlikte makine parkurunuda geliştirmektedir. Sizlerde karton stand ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve hızlı şekilde gidermek istiyorsanız bizler irtibata geçebilirsiniz. Yıldırım Ambalaj olarak bir çok ürünümüzde olduğumuz gibi karton stand üretimimizde de fiyat ve kalite anlamında farkımızı müşterilerimize sunmuş bulunuyor.

 

 Çubuklu karton stand modellerimizden masaüstü karton stand modellerimize kadar bir çok ürünümüz web sitemizde sizlere demo olarak sunulsada bizler ile irtibata geçerek daha çok modele ve bire bir istek öneri ilişkisi ile sonuca ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı önce sizden dinleyerek daha sonra uygun ön demo hazırlıkları ile sizlere sunum eşliğinde fiyatlandırma vererek karşılıklı güven ilişkisi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

 Sizlerde karton stand ihtiyaçlarınız için bizlere teklif iste butonumuzdan veya iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarınızda ulaşarak gerekli soru-öneri ve şikayetlerinizi siparişleriniz dışında yapabilirsiniz.

 

Tüm Stand Modelleri İçin Tıklayınız

Ürünlerimiz

Karton Stand

Karton stand konusunda kendisini ispat etmiş firmamız Yıldırım Ofset her geçen gün

 Karton Stand

Kağıt Oto Paspas

Oto Paspas Kağıdı siparişlerinizi 125-130gr. imitasyon kağıda ofset baskı yapılara

 Kağıt Oto Paspas

Pizza Kutusu

Son yıllardaki, gıda sektörüyle paralel olarak artan ambalaj sektöründe artış, piy

 Pizza Kutusu

Karton Çanta

Karton çanta üretimi yapan firmamız sizler için bir çok tasarım ile kaliteli karton

 Karton Çanta
Copyright © 2017 - Yildirimofset.com.tr
Web Tasarım